Működési hozzájárulás szabályzata

A Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft. sportolóinak működési hozzájárulását a következőképpen szabályozom.

1. A Kft. szakosztályainak sportolói által fizetendő működési hozzájárulás fizetésének módjai:

A működési hozzájárulás fizetéséhez szükséges a gondviselő nevében regisztrálni a https://sportiskola.szombathelysport.hu/ weboldalon.

• A regisztrációt követően a sportolókat sportáganként kell rögzíteni. Ki kell választani a fizetés módot: bankkártya vagy átutalás. Bankkártyával azonnal lehet fizetni a kiválasztott időszakot. Ezt követően a rendszer automatikusan a következő időszak azonos napjára szóló fizetési emlékeztetőt küld egy linkkel, amelyre kattintva a következő időszak befizetését lehet bankkártyával megtenni.

Átutalásos mód választása esetén egy válaszlevélben megküldjük a fizetendő összeget, illetve a bankszámlaszámot, amelyre kérjük a működési hozzájárulást megfizetni a gyermek neve és sportága megjelölésével.

• A működési hozzájárulást havi rendszerességgel minden hónapban Bankkártyával (Simple Pay), átutalással, vagy személyesen a Kft. számlavezető Bankjánál történő befizetéssel teheti meg:

K&H Bank:       10404742-00033323

• A működési hozzájárulást havi rendszerességgel az edzőnek készpénzben fizeti meg, melyet az edző a tárgyhó végéig a Kft. bankszámlájára vagy pénztárába befizet.

Simple bankkártyás fizetés (OTP csoport)

A Simple Online Fizetési Rendszert az OTP Mobil Kft. fejleszti és üzemelteti. Az OTP Mobil Kft. az OTP Csoport tagja.

A szolgáltatást igénybe vevő vásárlók online vásárlások esetében választhatják a Simple egyszerű és biztonságos fizetési megoldását. Ekkor a megszokott módon, a Simple felületén intézhetik fizetésüket.

A fizetés folyamata megegyezik a bankok hasonló szolgáltatása keretében kínált fizetési eljárással. A szolgáltatás alatt a felhasználó, így a kártyabirtokos biztonságát szem előtt tartva a Simple tranzakciókat folyamatosan figyeli, s nem várt események megelőzésében nyújt segítséget.

MELYEK A TRANZAKCIÓ LÉPÉSEI?

1. A „Fizetés” gombra kattintva Ön átkerül a Simple fizetési oldalára, ahol a bankkártya adatai megadásával elindítja a tranzakciót.
  2. A kártyaadatok megadását követően kérjük, ellenőrizze az adatok helyességét.
  3. A tranzakció feldolgozása elindul a banki feldolgozó rendszerekben.
  4. A fizetéseredményéről Ön e-mail útján is értesítést kap, valamint a Simple rendszere visszairányítja a webáruház oldalára.

Bővebb információ: https://www.simple.hu/Fooldal

A fizetési határidő az a.) pont esetében a rendszer által generált nap, a  b.) és c.) pont esetében legkésőbb minden hónap 15. napja (amennyiben nem munkanap, akkor az azt követő munkanap). Új belépők esetében a belépés hónapjára türelmi időt biztosítunk. Az ezt követő hónap elsejétől minden új belépő köteles a szakosztálya részére megállapított működési hozzájárulást megfizetni. A szakosztályonként eltérő havi működési hozzájárulás összegének megállapítására a szakosztály- és a sportiskola vezető javaslata alapján az ügyvezető jogosult, melynek hatályos összegeit a szabályzat 1. számú melléklete tartalmazza.

1. Működési hozzájárulás kedvezmény vagy mentesség

Működési hozzájárulás kedvezmény csak sportági szakszövetségi igazolással rendelkező sportolók részére adható, maximum egy naptári évre a 2. számú melléklet szerinti kérelem benyújtása, illetve annak esetleges elbírálása után.  A sportoló gondviselője a kérelmet írásban, legkésőbb a tárgyhót megelőző hónap 15. napjáig juttatja el a sportoló edzőjének. A kedvezményt az ügyvezető bírálja el a sportiskola vezető, a szakosztályvezető és az edző javaslata alapján.

Ügyvezetői döntés alapján adható kedvezmény:

• Szociális helyzetre, testvérkedvezményre való hivatkozással működési hozzájárulás fizetés kedvezményre vagy mentességre irányuló kérelem a 2. számú mellékletben található formanyomtatványon nyújtható be.
  1. A sportolói viszony megszűnése

A sportolói viszony megszűnik:

–     a sporttevékenység befejezésével

–     kizárással az alábbi indokok alapján:

a./        a szakmai programban megállapított követelmények hiánya;

b./       működési hozzájárulás fizetés elmulasztása (3 hónap)

c./        sportszerűtlen viselkedés miatt.

–     átigazolással.

A sportolói viszony megszűnéséről értesíteni kell a sportoló szüleit

1. A szabályzat hatályba lépése

A szabályzat 2022. szeptember 01-től visszavonásig érvényes.

Kovács Cecília                                                                     Boros András

ügyvezető                                                                      Sportiskola vezető

1. számú melléklet

A szakosztályok havi működési hozzájárulás összegei