Kérjük jelentkezzen be fiókjába, és a rendszer automatán kitölti a személyes adatait!

35000 Ft

KEDVEZMÉNY

Tagsági kedvezmény havi működési hozzájárulás fizetése esetén: 30.000 Ft/hét/fő.

Kuponkód: UT2024-TAGSAGGAL

A kuponkódot a KOSÁR vagy a PÉNZTÁR oldalon tudja érvényesíteni!

Turnusok

06.24-06.28.

07.01.-07.05.

07.08.-07.12.

07.15.-07.19.

07.22.-07.26.

07.29.-08.02.

08.05.-08.09.

08.12.-08.16.

A Szombathelyi Sportiskola úszó szakosztálya az idei évben is megszervezi nyári sporttáborát, ahová szeretettel várja az úszni és sportolni vágyó gyermekeket.

A tábor tartalmazza:
– Napi két étkezés, sportprogramok költségeit.
– Napi két foglalkozás, játékos feladatok, strand, kalandváros,vízibicikli

Korosztály: 5-14 éves korú gyermekeknek
Helyszín: Szombathelyi Fedett Uszoda, Tó Fürdő
Létszám: Turnusonként maximum 60 fő

Jellege: Napközis rendszer
– Érkezés: 7.45.-8.00.
– Távozás: 16.00-16.30
– Étkezés:  ebéd, uzsonna

Kiegészítő programok:
• Csapatépítő játékok
• Sor- és váltóverseny
• Ügyességi gyakorlatok
• Sport kvíz stb…

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Részletek

A gyermek regisztrációja a táborra a díj teljes összegének a befizetésével válik véglegessé.

A tábor díja: 35 000,- Ft/fő

Tagoknak (működési hozzájárulást fizetőknek 30.000 Ft/hét)

A tábor díját a jelentkezéssel egy időben szükséges befizetni a K&H Bank Zrt.-nél vezetett 10404742-00033321-00000002 számú bankszámlaszámra. A közleményben kérjük feltüntetni a gyermek és a sportág nevét, valamint a kiválasztott turnus kezdőidőpontját (pl. 06.24.)! Igény szerint készpénzes befizetésre is van lehetőség a Sportiskola pénztárába.
Felhívjuk a figyelmüket, hogy a tábori helyeket a díj befizetési sorrendjében töltjük fel. Betelt létszám esetén várólistát alakítunk ki, amely alapján, lemondás esetén tudjuk fogadni a gyermekeket.

Lemondási feltételek: 100%-os tábori díj visszafizetését, csak a tábor megkezdése előtt 7 nappal bejelentett lemondás esetén tudjuk teljesíteni! 7 napon belüli lemondás esetén a tábori díj 70%-át áll módunkban visszafizetni. ( orvosi igazolás esetén 100%) A szervezőnek jogában áll- a nem elégséges létszámú jelentkezésre hivatkozva- visszamondani a tábor megszervezését, ebben az esetben a szervező az e-mailben bejelentett visszamondást követő 5 napon belül visszafizeti a befizetett összeg 100%-át.

A tábori részvételhez szükséges a táborozást megelőző 4 napon belül kiállított szülői nyilatkozat. A nyilatkozat formanyomtatványát a jelentkezési lap beérkezése után a megadott e-mail címre megküldjük. A nyilatkozat igazolja a gyermek megfelelő egészségi állapotát, amelyet kitöltve legkésőbb a tábor kezdőnapján kérnénk leadni. A tábor időtartama alatt történő esetleges megbetegedésekről – a járványra való tekintettel – azonnali hatállyal értesítsék a táborvezetőt.
Az eseményekről, programokról fényképes dokumentáció készül, melynek felhasználásához kérjük jóváhagyásukat. Amennyiben ehhez nem járulnak hozzá, úgy azt jelezzék a jelentkezési lapon az „Egyéb általam fontosnak tartott közlendők” rovatban.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!